Wat een geruststelling om nu te beginnen met een bed dat bij mij past waarvan ik weet dat deze later aan te passen is.
Hoe fijn is het dat u extra royaal kunt genieten? Met een Aldenhuijsen Royaal, ook wel onze 'twijfelaar' genoemd, is het mogelijk! De Aldenhuijsen Royaal is gebaseerd op de Aldenhuijsen Orgineel en speciaal geschikt als eenpersoons bed. Kies voor een breedtemaat variërend van 100 tot 120 centimeter breed. Bij het ontwerpen van de Aldenhuijsen Royaal is er behalve praktisch gemak en design, ook rekening gehouden met extra stabiliteit. Ontspan in alle ruimte van top tot teen!
Hoewel het nu misschien nog niet aan de orde is, is het fijn om te weten dat u de Aldenhuijsen Royaal Vlak nog altijd op een later moment kunt uitbreiden met elektrisch verstelbaar hoofd- en voeteneind, een hoog laag functie en diverse bedhulpmiddelen. U hoeft ons maar te bellen en dan komen we het bij u thuis installeren. Dit maakt uw bed direct een duurzame keuze, omdat u hiermee de zekerheid van de beste slaapoplossing voor nu én in de toekomst in huis haalt. Wij willen u laten ervaren dat de aanschaf en het gebruik van een bed ook anders kan.
U bepaalt samen met één van onze professionele slaapadviseurs welke Aldenhuijsen het beste bij u past, over welke functionaliteiten deze dient te beschikken en met welk design u helemaal gelukkig bent.
Wilt u een Aldenhuijsen zien en ervaren? Dat kan in onze winkels in Rotterdam, Hilversum en Uden of kies voor een thuisafspraak.